RSS kanál

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

State League 7b (10.06.2019)
Pondělí 10 červen 2019
WSU Macarthur Capmus, Uringa Orienteers, Australia
W35A|Výsledky
State League 7a (10.06.2019)
Pondělí 10 červen 2019
WSU Macarthur Campus, Uringa Orienteers, Australia
W35A|Výsledky
State League 6 (09.06.2019)
Neděle 9 červen 2019
Arthursleigh Mt Pleasant, Uringa Orienteers, Australia
W35A|Výsledky
State League 5 (08.06.2019)
Sobota 8 červen 2019
The Piggery, Uringa Orienteers, Australia
W35A|Výsledky
MertO League 2 (26.05.2019)
Neděle 26 květen 2019
Aquatic reserve, Bennelong Northside Orienteers, Australia
Division 2|Výsledky
NSW Long Champs (19.05.2019)
Neděle 19 květen 2019
Willagalong, Western and Hills Orienteers, Australia
W35A|Výsledky
Lefutottam a terkeprol a 4-elott mintegy 22 percet veszitve a dologgal. ugy hogy ott futottam el a pont mellet...
NSW Mid Champs (18.05.2019)
Sobota 18 květen 2019
Wyangala Waters, Western and Hills Orienteers, Australia
W35A|Výsledky
Moonlight Madness 2 (15.05.2019)
Středa 15 květen 2019
Luna Park, Garingal Orienteers, Australia
Master Women|Výsledky
SOS 2b (11.05.2019)
Sobota 11 květen 2019
Sipps and Acron, Bold Horizons, Australia
Long Line Open|Výsledky
SOS 2a (11.05.2019)
Sobota 11 květen 2019
Sipps and Acron, Bold Horizons, Australia
Long Line Open|Výsledky
AUS Middle Champs (27.04.2019)
Sobota 27 duben 2019
Foxes Lair, Orienteering Association of WA, Australia
W35A|Výsledky
AUS Sprint Champs b (26.04.2019)
Pátek 26 duben 2019
Narrogin SHS, Orienteering Association of WA, Australia
W35A|Výsledky
AUS Sprint Champs a (26.04.2019)
Pátek 26 duben 2019
Narrogin SHS, Orienteering Association of WA, Australia
W35A|Výsledky
Easter 2019 Middle (22.04.2019)
Pondělí 22 duben 2019
Umuna, Orienteering Association of WA, Australia
W35A|Výsledky
Easter 2019 Long (21.04.2019)
Neděle 21 duben 2019
Hill Park Dale, Orienteering Association of WA, Australia
W35A|Výsledky
Easter 2019 Relay (19.04.2019)
Pátek 19 duben 2019
University of Western Australia, Orienteering Association of WA, Australia
Open Sprint Relay, úsek 1|Výsledky
Moonlight Madness 1 (17.04.2019)
Středa 17 duben 2019
Berrys Creek, Garingal Orienteers, Australia
Master Women|Výsledky
State League 2 (31.03.2019)
Neděle 31 březen 2019
Dhuwugarra, Garingal Orienteers, Australia
W35A|Výsledky
State League 1 (30.03.2019)
Sobota 30 březen 2019
Dhuwugarra, Garingal Orienteers, Australia
W35A|Výsledky
Summer Series 26 (27.03.2019)
Středa 27 březen 2019
West Pymble, Big Foot Orienteers, Australia
Masters Women|Výsledky
Summer Series 24 (13.03.2019)
Středa 13 březen 2019
Bushranger's Reserve, Western and Hills Orienteers, Australia
Masters Women|Výsledky
SOS 6b (09.03.2019)
Sobota 9 březen 2019
Northern Beaches Secondary College - Cromer Campus, Bold Horizons, Australia
long Line Open|Výsledky
SOS 6a (09.03.2019)
Sobota 9 březen 2019
Northern Beaches Secondary College - Cromer Campus, Bold Horizons, Australia
Long Line Open|Výsledky
Summer Series 23 (06.03.2019)
Středa 6 březen 2019
Transmission Line, Bennelong Northside Orienteers, Australia
Masters Women|Výsledky
O'Shea score (03.03.2019)
Neděle 3 březen 2019
Kincumber, Central Coast Orienteers, Australia
Long Pairs|Výsledky
O'Shea Night (02.03.2019)
Sobota 2 březen 2019
Mt Penang Gardens, Central Coast Orienteers, Australia
Long Pairs, úsek Short|Výsledky
O'Shea Relay (02.03.2019)
Sobota 2 březen 2019
Kincumba Mountain Reserve, Central Coast Orienteers, Australia
Long Pairs, úsek Short|Výsledky
SOS 5b (02.03.2019)
Sobota 2 březen 2019
Killarney Heights High School, Bold Horizons, Australia
Long Line Open|Výsledky
SOS 5a (02.03.2019)
Sobota 2 březen 2019
Killarney Heights High School, Bold Horizons, Australia
Long Line Open|Výsledky
Summer Series 22 (27.02.2019)
Středa 27 únor 2019
Fox Valley, Garingal Orienteers, Australia
Masters Women|Výsledky
Sprint Series 5 (24.02.2019)
Neděle 24 únor 2019
Fred Caterson Reserve, Western and Hills Orienteers, Australia
Women long hard|Výsledky
Sok kisebb - nagyobb hibaval sikerult csak teljesiteni a mai palyat...
SOS 4b (23.02.2019)
Sobota 23 únor 2019
Levels of Pennant Hills High School, Bold Horizons, Australia
Long Line + 3D Open|Výsledky
A GPS track nem mond sokat az epuleteken belul...
SOS 4a (23.02.2019)
Sobota 23 únor 2019
Pennant Hills High School, Bold Horizons, Australia
Long Line + 3D Open|Výsledky
erdekes volt a mai futas a sok emelettel az iskolaban...
Summer Series 21 (20.02.2019)
Středa 20 únor 2019
Walter Burley Griffin, Garingal Orienteers, Australia
Master Women|Výsledky
Kicsit tulcsusztam az idon. Ha jobb utvonalat valasztok, akkor talan meglett volna meg extra 40-50 pont.
Sprint Series 4 (17.02.2019)
Neděle 17 únor 2019
Callan Park, Uringa Orienteers, Australia
Women Hard|Výsledky
SOS 3b (16.02.2019)
Sobota 16 únor 2019
Normanhurst Boys High School, Bold Horizons, Australia
Long Line Open|Výsledky
SOS 3a (16.02.2019)
Sobota 16 únor 2019
Normanhurst Boys High School, Bold Horizons, Australia
Long Line Open|Výsledky
Summer Series 20 (13.02.2019)
Středa 13 únor 2019
Lane Cove National Park, Bennelong Northside Orienteers, Australia
Master Women|Výsledky
Sprint Series 3 (10.02.2019)
Neděle 10 únor 2019
The Big Show, Big Foot Orienteers, Australia
Long|Výsledky
Az oramat elfelejtettem feltolteni igy csak a 23-as pontig van meg a track... az 5-nel kicsit elkolbaszoltam.
Summer Series 16 (16.01.2019)
Středa 16 leden 2019
Little Manly Point, Bennelong Northside Orienteers, Australia
Master Women|Výsledky
460 pontot szedtem ossze ma este
Summer Series 15 (09.01.2019)
Středa 9 leden 2019
Butcher's Block, Big Foot Orienteers, Australia
Master Women|Výsledky
Summer Series 14 (02.01.2019)
Středa 2 leden 2019
Browns Waterhole, Garingal Orienteers, Australia
Master Women|Výsledky
Jol beszivtam a 21-et.