RSS feed

Заходь в мій архів спортивних карт!

На цьому сайті я зберігаю карти, дистанції та шляхи з заходів спортивного орієнтування в який я приймав участь.

Willoughby Emerge Festival (15/09/2019)
Неділя 15 Вересня 2019
The Incinerator, Garingal Orienteers, Australia
Long Mod Open|Результати
Lane Cove Spring Festival (14/09/2019)
Субота 14 Вересня 2019
Blackman Park, Bold Horizons, Australia
Long Mod Open|Результати
State League 15 (08/09/2019)
Неділя 8 Вересня 2019
Mt Alexandra Reserve, Southern Highlands Orienteers, Australia
State League 14b2 (07/09/2019)
Субота 7 Вересня 2019
Tudoe House, Southern Highlands Orienteers, Australia
State League 14b1 (07/09/2019)
Субота 7 Вересня 2019
Tudor House, Southern Highlands Orienteers, Australia
State League 14a2 (07/09/2019)
Субота 7 Вересня 2019
Oxley College, Illawarra Kareelah Orienteers, Australia
State League 14a1 (07/09/2019)
Субота 7 Вересня 2019
Oxley College, Illawarra Kareelah Orienteers, Australia
State League 13 (01/09/2019)
Неділя 1 Вересня 2019
Slap Up Creek, Parawanga Orienteers, Australia
Es ismet nem inditottam el az oramat...
State League 12a (31/08/2019)
megint elfelejtettem az oramat elinditani...
SOS 6 (24/08/2019)
Субота 24 Серпня 2019
Ku-ring-gai Wildflower Garden, Bold Horizons, Australia
Long Line Open|Результати
MetrO League 5 (18/08/2019)
Неділя 18 Серпня 2019
Roads to Nowhere, Orienteering NSW, Australia
tobb szivas is volt a mai palyaban. plusz meg kellett alljak kaktuszt kiszedni magambol 2x.
Ultrasprint C (10/08/2019)
Субота 10 Серпня 2019
Beauchamp Park, Bold Horizons, Australia
Ultrasprint B (10/08/2019)
Субота 10 Серпня 2019
Beauchamp Park, Bold Horizons, Australia
Ultrasprint A (10/08/2019)
Субота 10 Серпня 2019
Beauchamp Park, Bold Horizons, Australia
State League 8 (13/07/2019)
Субота 13 Липня 2019
Ferretville, Bennelong Northside Orienteers, Australia
Moonlight Madness 4 (10/07/2019)
Среда 10 Липня 2019
Brown's Waterhole, Garingal Orienteers, Australia
Master Women|Результати
Turkey Trot (07/07/2019)
Неділя 7 Липня 2019
Rouse Hill South, Western and Hills Orienteers, Australia
Women Short|Результати
Turkey Trot (07/07/2019)
Неділя 7 Липня 2019
Rouse Hill South, Western and Hills Orienteers, Australia
Women Short|Результати
MetrO League 1b (30/06/2019)
Неділя 30 Червня 2019
Boronia Park, Garingal Orienteers, Australia
MetrO League 1a (30/06/2019)
Неділя 30 Червня 2019
Boronia Park, Garingal Orienteers, Australia
State League 7b (10/06/2019)
Понеділок 10 Червня 2019
WSU Macarthur Capmus, Uringa Orienteers, Australia
State League 7a (10/06/2019)
Понеділок 10 Червня 2019
WSU Macarthur Campus, Uringa Orienteers, Australia
State League 6 (09/06/2019)
Неділя 9 Червня 2019
Arthursleigh Mt Pleasant, Uringa Orienteers, Australia
State League 5 (08/06/2019)
Субота 8 Червня 2019
The Piggery, Uringa Orienteers, Australia
MertO League 2 (26/05/2019)
Неділя 26 Травня 2019
Aquatic reserve, Bennelong Northside Orienteers, Australia
NSW Long Champs (19/05/2019)
Неділя 19 Травня 2019
Willagalong, Western and Hills Orienteers, Australia
Lefutottam a terkeprol a 4-elott mintegy 22 percet veszitve a dologgal. ugy hogy ott futottam el a pont mellet...
NSW Mid Champs (18/05/2019)
Субота 18 Травня 2019
Wyangala Waters, Western and Hills Orienteers, Australia
Moonlight Madness 2 (15/05/2019)
Среда 15 Травня 2019
Luna Park, Garingal Orienteers, Australia
Master Women|Результати
SOS 2b (11/05/2019)
Субота 11 Травня 2019
Sipps and Acron, Bold Horizons, Australia
Long Line Open|Результати
SOS 2a (11/05/2019)
Субота 11 Травня 2019
Sipps and Acron, Bold Horizons, Australia
Long Line Open|Результати
AUS Middle Champs (27/04/2019)
Субота 27 Квітня 2019
Foxes Lair, Orienteering Association of WA, Australia
AUS Sprint Champs b (26/04/2019)
Пятниця 26 Квітня 2019
Narrogin SHS, Orienteering Association of WA, Australia
AUS Sprint Champs a (26/04/2019)
Пятниця 26 Квітня 2019
Narrogin SHS, Orienteering Association of WA, Australia
Easter 2019 Middle (22/04/2019)
Понеділок 22 Квітня 2019
Umuna, Orienteering Association of WA, Australia
Easter 2019 Long (21/04/2019)
Неділя 21 Квітня 2019
Hill Park Dale, Orienteering Association of WA, Australia
Easter 2019 Relay (19/04/2019)
Пятниця 19 Квітня 2019
University of Western Australia, Orienteering Association of WA, Australia
Open Sprint Relay, етап 1|Результати
Moonlight Madness 1 (17/04/2019)
Среда 17 Квітня 2019
Berrys Creek, Garingal Orienteers, Australia
Master Women|Результати
State League 2 (31/03/2019)
Неділя 31 Березня 2019
Dhuwugarra, Garingal Orienteers, Australia
State League 1 (30/03/2019)
Субота 30 Березня 2019
Dhuwugarra, Garingal Orienteers, Australia
Summer Series 26 (27/03/2019)
Среда 27 Березня 2019
West Pymble, Big Foot Orienteers, Australia
Masters Women|Результати
Summer Series 24 (13/03/2019)
Среда 13 Березня 2019
Bushranger's Reserve, Western and Hills Orienteers, Australia
Masters Women|Результати
SOS 6b (09/03/2019)
Субота 9 Березня 2019
Northern Beaches Secondary College - Cromer Campus, Bold Horizons, Australia
long Line Open|Результати
SOS 6a (09/03/2019)
Субота 9 Березня 2019
Northern Beaches Secondary College - Cromer Campus, Bold Horizons, Australia
Long Line Open|Результати
Summer Series 23 (06/03/2019)
Среда 6 Березня 2019
Transmission Line, Bennelong Northside Orienteers, Australia
Masters Women|Результати
O'Shea score (03/03/2019)
Неділя 3 Березня 2019
Kincumber, Central Coast Orienteers, Australia
O'Shea Night (02/03/2019)
Субота 2 Березня 2019
Mt Penang Gardens, Central Coast Orienteers, Australia
Long Pairs, етап Short|Результати
O'Shea Relay (02/03/2019)
Субота 2 Березня 2019
Kincumba Mountain Reserve, Central Coast Orienteers, Australia
Long Pairs, етап Short|Результати
SOS 5b (02/03/2019)
Субота 2 Березня 2019
Killarney Heights High School, Bold Horizons, Australia
Long Line Open|Результати
SOS 5a (02/03/2019)
Субота 2 Березня 2019
Killarney Heights High School, Bold Horizons, Australia
Long Line Open|Результати
Summer Series 22 (27/02/2019)
Среда 27 Лютого 2019
Fox Valley, Garingal Orienteers, Australia
Masters Women|Результати
Sprint Series 5 (24/02/2019)
Неділя 24 Лютого 2019
Fred Caterson Reserve, Western and Hills Orienteers, Australia
Women long hard|Результати
Sok kisebb - nagyobb hibaval sikerult csak teljesiteni a mai palyat...
SOS 4b (23/02/2019)
Субота 23 Лютого 2019
Levels of Pennant Hills High School, Bold Horizons, Australia
Long Line + 3D Open|Результати
A GPS track nem mond sokat az epuleteken belul...
SOS 4a (23/02/2019)
Субота 23 Лютого 2019
Pennant Hills High School, Bold Horizons, Australia
Long Line + 3D Open|Результати
erdekes volt a mai futas a sok emelettel az iskolaban...
Summer Series 21 (20/02/2019)
Среда 20 Лютого 2019
Walter Burley Griffin, Garingal Orienteers, Australia
Master Women|Результати
Kicsit tulcsusztam az idon. Ha jobb utvonalat valasztok, akkor talan meglett volna meg extra 40-50 pont.
Sprint Series 4 (17/02/2019)
Неділя 17 Лютого 2019
Callan Park, Uringa Orienteers, Australia
SOS 3b (16/02/2019)
Субота 16 Лютого 2019
Normanhurst Boys High School, Bold Horizons, Australia
Long Line Open|Результати
SOS 3a (16/02/2019)
Субота 16 Лютого 2019
Normanhurst Boys High School, Bold Horizons, Australia
Long Line Open|Результати
Summer Series 20 (13/02/2019)
Среда 13 Лютого 2019
Lane Cove National Park, Bennelong Northside Orienteers, Australia
Master Women|Результати
Sprint Series 3 (10/02/2019)
Неділя 10 Лютого 2019
The Big Show, Big Foot Orienteers, Australia
Az oramat elfelejtettem feltolteni igy csak a 23-as pontig van meg a track... az 5-nel kicsit elkolbaszoltam.
Summer Series 16 (16/01/2019)
Среда 16 Січеня 2019
Little Manly Point, Bennelong Northside Orienteers, Australia
Master Women|Результати
460 pontot szedtem ossze ma este
Summer Series 15 (09/01/2019)
Среда 9 Січеня 2019
Butcher's Block, Big Foot Orienteers, Australia
Master Women|Результати
Summer Series 14 (02/01/2019)
Среда 2 Січеня 2019
Browns Waterhole, Garingal Orienteers, Australia
Master Women|Результати
Jol beszivtam a 21-et.