RSS kanál

Vítejte v mém digitálním archívu orienťáckých map!

Na této stánce budu publikovat mapy, tratě a postupy ze závodů, které jsem absolvoval.

Sydney Summer Series #4 (24.10.2018)
Středa 24 říjen 2018
Kategorie: Competition
Shrimptons Creek, Garingal Orienteers, Australia
Sydney Summer Series #3 (17.10.2018)
Středa 17 říjen 2018
Kategorie: Competition
Clontarf Reserve, Bennelong Northside Orienteers, Australia
Sydney Summer Series #2 (10.10.2018)
Středa 10 říjen 2018
Kategorie: Competition
Reid Park, Garingal Orienteers, Australia
OzChamps Sprint 2 (01.10.2018)
Pondělí 1 říjen 2018
Kategorie: Competition
Renmark South, Orienteering SA, Australia
W21E|Výsledky
OzChamps Sprint 1 (01.10.2018)
Pondělí 1 říjen 2018
Kategorie: Competition
Renmark South, Orienteering SA, Australia
W21E|Výsledky
OzChamps Relay (30.09.2018)
Neděle 30 září 2018
Kategorie: Competition
Wiela / Bunyip Reach, Orienteering SA, Australia
W21E|Výsledky
DISASTER!!! One of my worst runs ever... :-(
OzChamps Middle Distance (29.09.2018)
Sobota 29 září 2018
Kategorie: Competition
Crooked Straight, Orienteering SA, Australia
W21E|Výsledky
State League #16 (23.09.2018)
Neděle 23 září 2018
Kategorie: Competition
Southams Road, Newcastle Orienteering Club, Australia
W21A|Výsledky
State League #15 (22.09.2018)
Sobota 22 září 2018
Kategorie: Competition
Mount Sugarloaf, Newcastle Orienteering Club, Australia
W21AS|Výsledky
Metro League #6 (26.08.2018)
Neděle 26 srpen 2018
Kategorie: Competition
Boggabilla Lansdowne Park, Uringa Orienteers, Australia
Division 1|Výsledky
Saturday Orienteering Series (25.08.2018)
Sobota 25 srpen 2018
Kategorie: Competition
Mermaid Pool, Bold Horizons, Australia
Long Line Open|Výsledky
Moonlight Madness #5 (22.08.2018)
Středa 22 srpen 2018
Kategorie: Competition
Artarmon Reserve, Garingal Orienteers, Australia
Open Women|Výsledky
State League #14 (19.08.2018)
Neděle 19 srpen 2018
Kategorie: Competition
Ophir South, Goldseekers Orienteers, Australia
W21AS|Výsledky
State League #13 (18.08.2018)
Sobota 18 srpen 2018
Kategorie: Competition
Kahli's Rocks West, NSW Stingers, Australia
W21AS|Výsledky
State League #11 (08.07.2018)
Neděle 8 červenec 2018
Kategorie: Competition
Tree Cave Track, Illawarra Kareelah Orienteers, Australia
W21A|Výsledky
State League #10 (07.07.2018)
Sobota 7 červenec 2018
Kategorie: Competition
Tallowa South, Bennelong Northside Orienteers, Australia
W21A|Výsledky
Metro League #4 (24.06.2018)
Neděle 24 červen 2018
Kategorie: Competition
William Howe Reserve, Southern Highlands Orienteers, Australia
Division 2|Výsledky
State League #9 (11.06.2018)
Pondělí 11 červen 2018
Kategorie: Competition
Rylstone Common, Central Coast Orienteers, Australia
W21A|Výsledky
State League #8 (10.06.2018)
Neděle 10 červen 2018
Kategorie: Competition
Prosser's Reef, Central Coast Orienteers, Australia
W21A|Výsledky
State League #7 (09.06.2018)
Sobota 9 červen 2018
Kategorie: Competition
Carwell's Labyrinth, Central Coast Orienteers, Australia
W21A|Výsledky
State League #6 (13.05.2018)
Neděle 13 květen 2018
Kategorie: Competition
Orroral East, Orienteering ACT, Orienteering NSW, Australia
W21A|Výsledky
State League #4 (22.04.2018)
Neděle 22 duben 2018
Kategorie: Competition
Saddleback, Bush n Beach Orienteering Club and Northern Tablel, Australia
W21A|Výsledky
State League #3 (21.04.2018)
Sobota 21 duben 2018
Kategorie: Competition
Pine Tree, Northern Tablelands Orienteering Club, Australia
W21A|Výsledky
State League #1 (17.03.2018)
Sobota 17 březen 2018
Kategorie: Competition
Collector, Bushflyers, Australia
W21A|Výsledky