RSS voog

Tere tulemast minu orienteerumiskaartide digi-arhiivi!

Siin lehel on kaardid, rajad ja rajavalikud o-jooksudelt, millest olen osa võtnud.

Sydney Summer Series #4 (2018-10-24)
kolmapäev 24 oktoober 2018
Kategooria: Competition
Shrimptons Creek, Garingal Orienteers, Australia
Sydney Summer Series #3 (2018-10-17)
kolmapäev 17 oktoober 2018
Kategooria: Competition
Clontarf Reserve, Bennelong Northside Orienteers, Australia
Sydney Summer Series #2 (2018-10-10)
kolmapäev 10 oktoober 2018
Kategooria: Competition
Reid Park, Garingal Orienteers, Australia
OzChamps Sprint 2 (2018-10-01)
esmaspäev 1 oktoober 2018
Kategooria: Competition
Renmark South, Orienteering SA, Australia
W21E|Tulemused
OzChamps Sprint 1 (2018-10-01)
esmaspäev 1 oktoober 2018
Kategooria: Competition
Renmark South, Orienteering SA, Australia
W21E|Tulemused
OzChamps Relay (2018-09-30)
pühapäev 30 september 2018
Kategooria: Competition
Wiela / Bunyip Reach, Orienteering SA, Australia
W21E|Tulemused
DISASTER!!! One of my worst runs ever... :-(
OzChamps Middle Distance (2018-09-29)
laupäev 29 september 2018
Kategooria: Competition
Crooked Straight, Orienteering SA, Australia
W21E|Tulemused
State League #16 (2018-09-23)
pühapäev 23 september 2018
Kategooria: Competition
Southams Road, Newcastle Orienteering Club, Australia
W21A|Tulemused
State League #15 (2018-09-22)
laupäev 22 september 2018
Kategooria: Competition
Mount Sugarloaf, Newcastle Orienteering Club, Australia
W21AS|Tulemused
Metro League #6 (2018-08-26)
pühapäev 26 august 2018
Kategooria: Competition
Boggabilla Lansdowne Park, Uringa Orienteers, Australia
Division 1|Tulemused
Saturday Orienteering Series (2018-08-25)
laupäev 25 august 2018
Kategooria: Competition
Mermaid Pool, Bold Horizons, Australia
Long Line Open|Tulemused
Moonlight Madness #5 (2018-08-22)
kolmapäev 22 august 2018
Kategooria: Competition
Artarmon Reserve, Garingal Orienteers, Australia
Open Women|Tulemused
State League #14 (2018-08-19)
pühapäev 19 august 2018
Kategooria: Competition
Ophir South, Goldseekers Orienteers, Australia
W21AS|Tulemused
State League #13 (2018-08-18)
laupäev 18 august 2018
Kategooria: Competition
Kahli's Rocks West, NSW Stingers, Australia
W21AS|Tulemused
State League #11 (2018-07-08)
pühapäev 8 juuli 2018
Kategooria: Competition
Tree Cave Track, Illawarra Kareelah Orienteers, Australia
W21A|Tulemused
State League #10 (2018-07-07)
laupäev 7 juuli 2018
Kategooria: Competition
Tallowa South, Bennelong Northside Orienteers, Australia
W21A|Tulemused
Metro League #4 (2018-06-24)
pühapäev 24 juuni 2018
Kategooria: Competition
William Howe Reserve, Southern Highlands Orienteers, Australia
Division 2|Tulemused
State League #9 (2018-06-11)
esmaspäev 11 juuni 2018
Kategooria: Competition
Rylstone Common, Central Coast Orienteers, Australia
W21A|Tulemused
State League #8 (2018-06-10)
pühapäev 10 juuni 2018
Kategooria: Competition
Prosser's Reef, Central Coast Orienteers, Australia
W21A|Tulemused
State League #7 (2018-06-09)
laupäev 9 juuni 2018
Kategooria: Competition
Carwell's Labyrinth, Central Coast Orienteers, Australia
W21A|Tulemused
State League #6 (2018-05-13)
pühapäev 13 mai 2018
Kategooria: Competition
Orroral East, Orienteering ACT, Orienteering NSW, Australia
W21A|Tulemused
State League #4 (2018-04-22)
pühapäev 22 aprill 2018
Kategooria: Competition
Saddleback, Bush n Beach Orienteering Club and Northern Tablel, Australia
W21A|Tulemused
State League #3 (2018-04-21)
laupäev 21 aprill 2018
Kategooria: Competition
Pine Tree, Northern Tablelands Orienteering Club, Australia
W21A|Tulemused
State League #1 (2018-03-17)
laupäev 17 märts 2018
Kategooria: Competition
Collector, Bushflyers, Australia
W21A|Tulemused