RSS akis

Dijital orienteering harita arsivime hos geldiniz!

Bu sitede katildigim orienteering etkinliklerindeki haritalari, dersleri ve rota seçimlerini yayinlayacagim.

Sydney Summer Series #4 (24/10/2018)
Çarsamba 24 Ekim 2018
Kategori: Competition
Shrimptons Creek, Garingal Orienteers, Australia
Sydney Summer Series #3 (17/10/2018)
Çarsamba 17 Ekim 2018
Kategori: Competition
Clontarf Reserve, Bennelong Northside Orienteers, Australia
Sydney Summer Series #2 (10/10/2018)
Çarsamba 10 Ekim 2018
Kategori: Competition
Reid Park, Garingal Orienteers, Australia
OzChamps Sprint 2 (01/10/2018)
Pazartesi 1 Ekim 2018
Kategori: Competition
Renmark South, Orienteering SA, Australia
W21E|Sonuçlar
OzChamps Sprint 1 (01/10/2018)
Pazartesi 1 Ekim 2018
Kategori: Competition
Renmark South, Orienteering SA, Australia
W21E|Sonuçlar
OzChamps Relay (30/09/2018)
Pazar 30 Eylül 2018
Kategori: Competition
Wiela / Bunyip Reach, Orienteering SA, Australia
W21E|Sonuçlar
DISASTER!!! One of my worst runs ever... :-(
OzChamps Middle Distance (29/09/2018)
Cumartesi 29 Eylül 2018
Kategori: Competition
Crooked Straight, Orienteering SA, Australia
W21E|Sonuçlar
State League #16 (23/09/2018)
Pazar 23 Eylül 2018
Kategori: Competition
Southams Road, Newcastle Orienteering Club, Australia
W21A|Sonuçlar
State League #15 (22/09/2018)
Cumartesi 22 Eylül 2018
Kategori: Competition
Mount Sugarloaf, Newcastle Orienteering Club, Australia
W21AS|Sonuçlar
Metro League #6 (26/08/2018)
Pazar 26 Agustos 2018
Kategori: Competition
Boggabilla Lansdowne Park, Uringa Orienteers, Australia
Division 1|Sonuçlar
Saturday Orienteering Series (25/08/2018)
Cumartesi 25 Agustos 2018
Kategori: Competition
Mermaid Pool, Bold Horizons, Australia
Long Line Open|Sonuçlar
Moonlight Madness #5 (22/08/2018)
Çarsamba 22 Agustos 2018
Kategori: Competition
Artarmon Reserve, Garingal Orienteers, Australia
Open Women|Sonuçlar
State League #14 (19/08/2018)
Pazar 19 Agustos 2018
Kategori: Competition
Ophir South, Goldseekers Orienteers, Australia
W21AS|Sonuçlar
State League #13 (18/08/2018)
Cumartesi 18 Agustos 2018
Kategori: Competition
Kahli's Rocks West, NSW Stingers, Australia
W21AS|Sonuçlar
State League #11 (08/07/2018)
Pazar 8 Temmuz 2018
Kategori: Competition
Tree Cave Track, Illawarra Kareelah Orienteers, Australia
W21A|Sonuçlar
State League #10 (07/07/2018)
Cumartesi 7 Temmuz 2018
Kategori: Competition
Tallowa South, Bennelong Northside Orienteers, Australia
W21A|Sonuçlar
Metro League #4 (24/06/2018)
Pazar 24 Haziran 2018
Kategori: Competition
William Howe Reserve, Southern Highlands Orienteers, Australia
Division 2|Sonuçlar
State League #9 (11/06/2018)
Pazartesi 11 Haziran 2018
Kategori: Competition
Rylstone Common, Central Coast Orienteers, Australia
W21A|Sonuçlar
State League #8 (10/06/2018)
Pazar 10 Haziran 2018
Kategori: Competition
Prosser's Reef, Central Coast Orienteers, Australia
W21A|Sonuçlar
State League #7 (09/06/2018)
Cumartesi 9 Haziran 2018
Kategori: Competition
Carwell's Labyrinth, Central Coast Orienteers, Australia
W21A|Sonuçlar
State League #6 (13/05/2018)
Pazar 13 Mayis 2018
Kategori: Competition
Orroral East, Orienteering ACT, Orienteering NSW, Australia
W21A|Sonuçlar
State League #4 (22/04/2018)
Pazar 22 Nisan 2018
Kategori: Competition
Saddleback, Bush n Beach Orienteering Club and Northern Tablel, Australia
W21A|Sonuçlar
State League #3 (21/04/2018)
Cumartesi 21 Nisan 2018
Kategori: Competition
Pine Tree, Northern Tablelands Orienteering Club, Australia
W21A|Sonuçlar
State League #1 (17/03/2018)
Cumartesi 17 Mart 2018
Kategori: Competition
Collector, Bushflyers, Australia
W21A|Sonuçlar