RSS feed

Welcome to my digital orienteering map archive!

On this site I will publish maps, courses and route choices from orienteering events I have attended.

Summer Series 7 (14/11/2018)
Wednesday 14 November 2018
Sugarbag Creek, Big Foot Orienteers, Australia
Master Women|Results
350 pontot szedtem ossze de csak 290 maradt a vegere a levonasok utan.
Summer Series 6 (07/11/2018)
Wednesday 7 November 2018
Stringybark Creek, Garingal Orienteers, Australia
Master Women|Results
390 ponttal zartam a futast.
SOS 3b (03/11/2018)
Saturday 3 November 2018
St Leonards TAFE, Bold Horizons, Australia
Long Line Open|Results
SOS 3a (03/11/2018)
Saturday 3 November 2018
St Leonards TAFE, Bold Horizons, Australia
Long Line Open|Results
Summer Series 5 (31/10/2018)
Wednesday 31 October 2018
Meadowbank, Western and Hills Orienteers, Australia
Master Women|Results
SOS 2b (27/10/2018)
Saturday 27 October 2018
Bicentennial Park - West Pymble, Bold Horizons, Australia
Long Line Open|Results
SOS 2a (27/10/2018)
Saturday 27 October 2018
Bicentennial Park - West Pymble, Bold Horizons, Australia
Long Line Open|Results
Summer Series 4 (24/10/2018)
Wednesday 24 October 2018
Shrimptons Creek, Garingal Orienteers, Australia
Master Women|Results
330 pontot szedtem ma ossze, a 380-bol csak ennyi maradt a keses miatt.
Summer Series 3 (17/10/2018)
Wednesday 17 October 2018
Clontarf Reserve, Bennelong Northside Orienteers, Australia
Master Women|Results
State League 16 (23/09/2018)
Sunday 23 September 2018
Southams Road, Newcastle Orienteering Club, Australia
W35A|Results
State League 15 (22/09/2018)
Saturday 22 September 2018
Mount Sugarloaf, Newcastle Orienteering Club, Australia
W35A|Results
Moonlight Madness 6 (19/09/2018)
Wednesday 19 September 2018
Whale Rock, Garingal Orienteers, Australia
Master Women|Results
SOS 6b (15/09/2018)
Saturday 15 September 2018
The Incinerator, Garingal Orienteers, Australia
Long Moderate|Results
SOS 6a (15/09/2018)
Saturday 15 September 2018
The Incinerator, Garingal Orienteers, Australia
Long Moderate|Results
Az 1-es joval kozelebb volt az utkanyarhoz.
SOS 5 (08/09/2018)
Saturday 8 September 2018
Blackman Park, Bold Horizons, Australia
Long Line Open|Results
NSW Schools Champs Middle (02/09/2018)
Sunday 2 September 2018
Roads to nowhere, Western and Hills Orienteers, Australia
W Hard Long|Results
NSW School Sprint Championships 2b (01/09/2018)
Saturday 1 September 2018
Cherrybrook Technology HS, Garingal Orienteers, Australia
W Hard Long|Results
NSW School Sprint Championships 2a (01/09/2018)
Saturday 1 September 2018
Cherrybrook Technology HS, Garingal Orienteers, Australia
W Hard Long|Results
NSW School Sprint Championships 1b (01/09/2018)
Saturday 1 September 2018
The Hills Grammar School, Garingal Orienteers, Australia
W Hard Long|Results
NSW School Sprint Championships 1a (01/09/2018)
Saturday 1 September 2018
The Hills Grammar School, Garingal Orienteers, Australia
W Hard Long|Results
MetrO League 6 (26/08/2018)
Sunday 26 August 2018
Boggabilla Lansdowne Park, Uringa Orienteers, Australia
Division 2|Results
Moonlight Madness 5 (22/08/2018)
Wednesday 22 August 2018
Artarmon Reserve, Garingal Orienteers, Australia
Master Women|Results
Az 1-es pont biztos, de lehet, hogy helyette a 27-es is bele fert volna az idombe.
State League 14 (19/08/2018)
Sunday 19 August 2018
Ophir South, Goldseekers Orienteers, Australia
W35A|Results
State League 13 (18/08/2018)
Saturday 18 August 2018
Kahli's Rocks West, NSW Stingers, Australia
W35A|Results
State League 12 (29/07/2018)
Sunday 29 July 2018
University of Nnew South Wales, Garingal Orienteers, Australia
W35A|Results
A 6-ig nem nagyon volt hobam onnan viszont 2 is. A 7-nel nem lattam meg az alagutas opciot, igy korbe futottam az egeset. 9-nel j...
Saturday Series 1 (28/07/2018)
Saturday 28 July 2018
Field of Mars - Pidding Park, Bold Horizons, Australia
Long Line Open|Results
Moonlight Madness 4 (25/07/2018)
Wednesday 25 July 2018
Claude Cameron Grove, Garingal Orienteers, Australia
MAster Women|Results
Nem ereztem a bugit a labamban ma este.
MetrO League 5 (22/07/2018)
Sunday 22 July 2018
Darks Common, Big Foot Orienteers, Australia
Division 2|Results
Ultrasprint A (15/07/2018)
Sunday 15 July 2018
Amazing Wahroonga Park, Garingal Orienteers, Australia
Senior Women|Results
Ez is hibatlan lett
Ultrasprint C (15/07/2018)
Sunday 15 July 2018
Amazing Wahroonga Park, Garingal Orienteers, Australia
Senior Women|Results
Hibatlan
Ultrasprint B (15/07/2018)
Sunday 15 July 2018
Amazing Wahroonga Park, Garingal Orienteers, Australia
Senior Women|Results
A 20 helyett rossz pontot fogtam, igy osszesen 1 perc buntetest kapva.
State League 11 (08/07/2018)
Sunday 8 July 2018
Tree Cave track, Illawarra Kareelah Orienteers, Australia
W35A|Results
State League 10 (07/07/2018)
Saturday 7 July 2018
Tallowa South, Bennelong Northside Orienteers, Australia
W35A|Results
Turkey Trot 2 (01/07/2018)
Sunday 1 July 2018
Cherrybrook, Western and Hills Orienteers, Australia
Women Short|Results
Turkey Trot 1 (01/07/2018)
Sunday 1 July 2018
Refuge Rocks, Western and Hills Orienteers, Australia
Women Short|Results
A 6-nal jo 5 percet szivtam...
Moonlight Madness 3 (27/06/2018)
Wednesday 27 June 2018
The Greenwitch, Bennelong Northside Orienteers, Australia
Master Women|Results
5000 ppontom lett es egy kicsit koran ertem be az esoben...
MetrO League 4 (24/06/2018)
Sunday 24 June 2018
William Howe Reserve, Southern Highlands Orienteers, Australia
Division 2|Results
State League 9 (11/06/2018)
Monday 11 June 2018
The Common (Rylstone), Central Coast Orienteers, Australia
W35A|Results
State League 8 (10/06/2018)
Sunday 10 June 2018
Prosser's Reef, Central Coast Orienteers, Australia
W35A|Results
State League 7 (09/06/2018)
Saturday 9 June 2018
Carwell's Labyrinth, Central Coast Orienteers, Ausatralia
W35A|Results
MetrO League 3 (27/05/2018)
Sunday 27 May 2018
Ropes Creek, Western and Hills Orienteers, Australia
Division 2|Results
Moonlight Madness 2 (23/05/2018)
Wednesday 23 May 2018
Luna Park, Garingal Orienteers, Australia
Leg Master Wom|Results
520 pontot szedtem ossze ma este. Vege egyszer eppenhogy az ido lejarta elott ertem vissza.
State League 6 (13/05/2018)
Sunday 13 May 2018
Orroral Crossing, Parawanga Orienteers, Australia
W35A|Results
Jol megszivtam a 2-est mindjart az elejen kb 4 percet veszitve vele. Aztan az 5-re kavartam meg leginkabb pontkozelben. Ja a vegen...
State League 5b (12/05/2018)
Saturday 12 May 2018
Canberra Grammar School, Bushflyers, Australia
W35A|Results
State League 5a (12/05/2018)
Saturday 12 May 2018
Canberra Grammar School, Bushflyers, Australia
W35A|Results
Sikerult 3 perccel a hivatalos rajtidom elott elindulni, igy az elso par pont 0-s idovel jelenik meg az eredmenyemben. A nagy kapo...
The Goanna 2 (06/05/2018)
Sunday 6 May 2018
Galston Reserve, Garingal Orienteers, Australia
GOanna (Long)|Results
The Goanna 1 (06/05/2018)
Sunday 6 May 2018
Galston Reserve, Garingal Orienteers, Australia
GOanna (Long)|Results
Jo otletnek tunt kihagyni az 5-ot, utolag mar megkedojelezem a dontest :). Vegig egesz jol ereztem a fuast.
Moonlight Madness 1 (02/05/2018)
Wednesday 2 May 2018
Winston Hills, Western and Hills Orienteers, Australia
Master Women|Results
MetrO League 2 (15/04/2018)
Sunday 15 April 2018
Mitchell Park, Garingal Orienteers, Australia
Division 2|Results
Az oram lemerult es csak reggel vettuk eszre ugyhogy csak utolag tudtam berajzolni az utvonalat...
Summer Series 26 (27/03/2018)
Tuesday 27 March 2018
Chatswood Golf Club, Garingal Orienteers, Australia
Open Women|Results
MetrO League 1 (25/03/2018)
Sunday 25 March 2018
Pennant Hills Park, Bennelong Northside Orienteers, Australia
Division 2|Results
Elszivtam a 6-ot meg egy jo nagy szafalade a 9-re ahol azt hittem meg a pont folott vagyok es csak a nagy volgynel tudtam helyrete...
Summer Series 25 (21/03/2018)
Wednesday 21 March 2018
Kissing Point, Garingal Orienteers, Australia
Open Women|Results
450 pontot szedtem ossze az esoben de keson ertem be ugyhogy a netto eredmeny csak 420 lett.
State League 2 (18/03/2018)
Sunday 18 March 2018
Snows Hill, Big Foot Orienteers, Australia
W35A|Results
State League 1 (17/03/2018)
Saturday 17 March 2018
Collector Hill, Bushflyers, Australia
M35A|Results
Az elso versenyem 35-ben. Kezdem oregnek erezni magam seniorban... De legalabb megnyertem a kategoriat.
Summer Series 24 (14/03/2018)
Wednesday 14 March 2018
Rolly Polly Hill, Western and Hills Orienteers, Australia
Open Women|Results
430 pontom maradt a levonasok utan.
O'Shea Score (11/03/2018)
Sunday 11 March 2018
Mt Penang Gardens, Central Coast Orienteers, Australia
Long Pairs|Results
O'Shea Night 2 (10/03/2018)
Saturday 10 March 2018
Mt Penang Gardens, Central Coast Orienteers, Australia
Long Pairs|Results
O'Shea Night 1 (10/03/2018)
Saturday 10 March 2018
Mt Penang Gardens, Central Coast Orienteers, Australia
Long Pairs|Results
O'Shea Relay (10/03/2018)
Saturday 10 March 2018
Rumbalara Reserve, Central Coast Orienteers, Australia
Long Pairs, leg 1|Results
Saturday Series 13b (10/03/2018)
Saturday 10 March 2018
The Christmas Tree Farm, Bold Horizons, Australia
Long Line Open|Results
Saturday Series 13a (10/03/2018)
Saturday 10 March 2018
The Christmas Tree Farm, Bold Horizons, Australia
Long Line Open|Results
Summer Series 23 (07/03/2018)
Wednesday 7 March 2018
The Cemetery, Garingal Orienteers, Australia
Open Women|Results
Sprint Series 7 (04/03/2018)
Sunday 4 March 2018
Sir Joseph Banks Park, Uringa Orienteers, Asutralia
Open Women|Results
Mindenhol izomlazam volt ugyhogy az atlagnal is rosszabbul ment a futas...
Summer Series 22 (28/02/2018)
Wednesday 28 February 2018
Devlins Creek, Big Foot Orienteers, Australia
Open Women|Results
Saturday Series 11b (24/02/2018)
Saturday 24 February 2018
Mona Vale Public School, Bold Horizons, Australia
Long Line Open|Results
Saturday Series11a (24/02/2018)
Saturday 24 February 2018
Mona Vale Public School, Bold Horizons, Australia
Long Line Open|Results
Summer Series 21 (21/02/2018)
Wednesday 21 February 2018
Willoughby Sugarloaf, Garingal Orienteers, Australia
Open Women|Results
350 pontot szedtem ossze.
Sprint Series 6 (18/02/2018)
Sunday 18 February 2018
Sydney University, NSW Stingers, Australia
Sprint|Results
jol megszivtam a 24-et
Summer Series 20 (14/02/2018)
Wednesday 14 February 2018
Little Manly, Bennelong Northside Orienteers, Australia
Open Women|Results
400 pontot szedtem ma ossze es vegre 5mp-cel sikerult az ido lejarta elott beernem :)
Sprint Series 5 (11/02/2018)
Sunday 11 February 2018
Georges Heights, Bennelong Northside Orienteers, Australia
Open Women|Results
Hibaztam a 11-re amikor nem vettem eszre az osvenyt. A 3 csali pontbol sikerult mind a 3-at megennem (2, 4, 14)
Summer Series 19 (07/02/2018)
Wednesday 7 February 2018
Vineyard Creek, Western and Hills Orienteers, Australia
Open Women|Results
460 pontot szedtem ossze ugy, hogy maradt 40mp-em. Meg boven belefert volna a 27-et osszeszedni vagy a 7 helyett a 26-ot extra 20-...
Sprint Series 4 (04/02/2018)
Sunday 4 February 2018
Ilinden Lakes, Uringa Orienteers, Australia
Open Women|Results
a 2-t jol korbe futottam ,egyebken egesz hiba nelkul mentem.
Summer Series 18 (31/01/2018)
Wednesday 31 January 2018
Blackman Park, Garingal Orienteers, Australia
Open Women|Results
420 pontot szedtem ma ossze, de megint 5mpcs keson ertem be grrrr.....
Summer Series 17 (24/01/2018)
Wednesday 24 January 2018
Lilyfield Lanes, Uringa Orienteers, Australia
Open Women|Results
440 pontot szedtem ma ossze
Summer Series 16 (17/01/2018)
Wednesday 17 January 2018
Five Dock Bay, Bennelong Northside Orienteers, Australia
Open Women|Results
Vegre nem 1m-cel atlepve a percet ertem be. Osszesen 380 ponttal fejeztem be a mai futast a levonasok utan.
Sprint Series 2 (14/01/2018)
Sunday 14 January 2018
Balcombe Heights, Western and Hills Orienteers, Australia
Open Women|Results
Nem szivtam ma igazan egyik pontra sem.
Summer Series 15 (10/01/2018)
Wednesday 10 January 2018
Freshwater, Garingal Orienteers, Australia
Open Women|Results
Lilianaval futottam vegig a mai palyat osszesen 190 pontot osszeszedve.
Sprint Series 1 (07/01/2018)
Sunday 7 January 2018
Ku-ring-gai Wildflower Garden, Big Foot Orienteers, Australia
Open Women|Results
Summer Series 14 (03/01/2018)
Wednesday 3 January 2018
Vaucluse, Western and Hills Orienteers, Australia
Open Women|Results
Nagyon gyors volt a mai palya. A szezonban ez mar a 3. versenyem volt ahol kevesebb mint 10mp-cel leptem tul az idot... Vegul 470 ...