RSS feed

Welcome to my digital orienteering map archive!

On this site I will publish maps, courses and route choices from orienteering events I have attended.

Championnats d'Alsace de Nuit (11/10/2015)
Sunday 11 October 2015
Le Blancrupt Parc Aventure, CO Colmar, France
Circuit A|Results
20:55 volt a rajtidom. 20:51-kor parkoltam le, szerencsemre pont a rajban. 3 perc alatt atoltoztem, elinditottam a gpst es zsebre ...
14eme etape de la CCM (20/09/2015)
Sunday 20 September 2015
Le Moenkalb 2, Ski Club Barr, France
H21
DKB Mannschaft (13/09/2015)
Sunday 13 September 2015
Melchower-Schweiz, Germany
Rahmen-lang
pontbegyujto
DM Staffel (12/09/2015)
Saturday 12 September 2015
Melchower-Schweiz, Germany
R-lang
Scottish 6 Days D6 (08/08/2015)
Saturday 8 August 2015
Affric North, Scotland
Ez a nap egesz jol ment, sokat hasznaltam a tajolot. Vegul osszesitettben 16. lettem: http://www.scottish6days.com/results/2015/ov...
Scottish 6 Days D5 (07/08/2015)
Friday 7 August 2015
Affric South, Scotland
M21S|Results
Volt ket rovidzar... A kettesnel kihuztam egy not a volgy aljan alkoto mocsarbol, nem ment konnyen. Elfelejtettem megkerdezni, mie...
Scottish 6 Days D4 (06/08/2015)
Thursday 6 August 2015
Darnaway West, Scotland
M21S|Results
Scottish 6 Days D3 (05/08/2015)
Wednesday 5 August 2015
Darnaway East, Scotland
M21S|Results
Scottish 6 Days D2 (03/08/2015)
Monday 3 August 2015
Strathfarrar, Highland, Scotland
M21S|Results
Scottish 6 Days D1 (02/08/2015)
Sunday 2 August 2015
Achagour, Highland, Scotland
M21S|Results
BWM Lang (14/06/2015)
Sunday 14 June 2015
Zizenhausen, Germany
H19A Long|Results
Ketszer is kiment a bokam sajnos.
Ejszakai OB (06/06/2015)
Saturday 6 June 2015
Hereg / Gerecse, Hungary
Night|Results
Sajnos csak BR-be tudtam benevezni, mert lekestem a jelentkezesi hataridot.
3 jours Paques de Alsace Etape 2 (WRE) (05/04/2015)
Mar betegen utaztam le. 3 fok volt es viharos szel. A rajt 35 percet kesett, es ezmiatt osszesen kb 50 percet toltottem ott, meg j...
LRL Kippenheim (29/03/2015)
Sunday 29 March 2015
Affenberg, Germany
H19AL
Budapest Hosszutavu 2015 (21/03/2015)
Saturday 21 March 2015
Pilisszentivan, Hungary
F21B
Tavaszi Spartacus 2. nap (15/03/2015)
Sunday 15 March 2015
Oreg Kotlo, Hungary
M21BR|Results
Tavaszi Spartacus 1. nap (14/03/2015)
Saturday 14 March 2015
Oreg Kotlo, Hungary
M21BR|Results
Tavasz Kupa (07/03/2015)
Saturday 7 March 2015
Izsak Uzovics, Hungary
M21BR